Adres e-mailowy szkoły


Odsłon: liczniki

Strona sponsorowana przez: 

Aktualności

 

 

KONKURSY

 

 

Nasz Szkolny Klub Europejski zdobył pierwsze miejsce w VIII Miejskim Konkursie "Wszystko o Unii Europejskiej" pod patronatem Prezydenta Bytomia! Julia Waniek i Alicja Gadula w świetnym stylu przeszły przez dwa etapy konkursu! W miejskim konkursie plastycznym "Widokówka z Bułgarii" drugie miejsce zajęła Oliwia Oleksy! Brawo!!!

 

 

dodał: 15.02.2018 administrator

 

 

WALENTYNKI

 

 

W dniu świętego Walentego
Nic nie może dziać się złego,
Nikt nie może się dziś złościć,
Bo dziś nadszedł dzień miłości...
Wszystkiego najlepszego
z okazji Walentynek!!!

 

 

dodał: 14.02.2018 administrator

 

 

WYŚLIJ PĄCZKA- DLA AFRYKI

 

 

Jak co roku w pewien czwartek w kąt idą diety i zdrowe nawyki, a na stołach goszczą pączki i faworki. A u nas w "tłusty poniedziałek" wyszliśmy na przeciw hojnym serduszkom naszych uczniów. Włączyliśmy się w akcję "Wyślij pączka do Afryki", by razem z misjonarzami wspomóc budowę szkół w centralnej Afryce.

 

 

dodał: 12.02.2018 administrator

 

 

GRANT ASSECO

 

 

Dzięki zaangażowaniu rodzica - pani Anny Gorażdży - Stowarzyszenie otrzymało grant w wysokości 10000 zł na dalsze wyposażenie stołówki w projekcie ReAnimacja Stołówki. Zakupiono blat wydawczy pod okno oraz zastawę stołową i sztućce. Obecnie przygotowywany jest kosztorys remontu ścian. Dziękujemy Asseco za wspólne spełnianie marzeń najmłodszych.

 
 

dodał:1.02.2018 administrator

 

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

 

 

Babciu i dziadku!
Wasz dom, to dom wróżki,
gdzie się spełniają marzenia,
to takie miejsce na Ziemi,
gdzie smutek w radość się zmienia.
Wszystkim babciom i dziadkom
z okazji ich święta
samych serdeczności i pociechy z wnuków
życzą uczniowie, dyrekcja, nauczyciele i administracja szkoły

 
 

dodał:21.01.2018 administrator

 

 

BEZPIECZNE FERIE

 

 

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi, w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało poradnik pt. "Co należy wiedzieć przed feriami". Został on zamieszczony po adresem:kliknij tutaj

 
 

dodał:17.01.2018 administrator

 

 

WESOŁYCH ŚWIĄT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Aby Święta Bożego Narodzenia były Bliskością i Spokojem,
a Nowy Rok – Dobrym Czasem".
(K. I. Gałczyński)
Ze szczerego serca w ten piękny czas,
gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas,
życzymy miłości, bez trosk i złości,
a w Nowym 2018 Roku
marzeń spełnienia i pomyślności -
uczniowie, nauczyciele i administracja SP45

 

 

dodał: 23.12.2017 administrator

 

 

XII MIEJSKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

 

 

Nagrody na XII Miejskim Konkursie Kolęd i Pastorałek zorganizowanym przez SP 46 w Bytomiu.
I miejsce w kategorii klas 1-3 wyśpiewał Kamil Kukulski z klasy 3C przygotowany przez panią Małgorzatę Nowak. III miejsce w kategorii klas 4-6 wyśpiewała Emilia Roszczypała z klasy 6A przygotowana przez panią Barbarę Orlińską.
GRATULUJEMY!!!!

 
 

dodał:23.12.2017 administrator

 

 

KARTKI ŚWIĄTECZNE

 

 

Przez kilka ostatnich dni wykonywaliśmy (w domu i w szkole) kartki świąteczne. Nasze kartki wspomogły kilka akcji charytatywnych. Nasze kartki dotarły na charytatywną akcję pod patronatem TPD, by w ten sposób pomóc w utrzymaniu miejskiej świetlicy TPD i 15 grudnia było można je kupić na świątecznym kiermaszu w Bytomiu przy ul. Dworcowej. 22 grudnia zakończyliśmy akcję KARTKA DLA HOSPICJUM. Podopieczni Centrum Pomocy pod wezwaniem Ducha Świętego zostali obdarowani pięknymi kartkami wykonanymi przez naszych uczniów. Dzięki Wam podopieczni hospicjum mają radośniejsze święta. Dziękujemy.

 
 

dodał: 22.12.2017 administrator

 

 

JARMARK ŚWIĄTECZNY

 

 

20 grudnia odbył się I JARMARK ŚWIĄTECZNY pod gołym niebem. Nasz jarmark, to nie tylko świąteczne zakupy, to również zaangażowanie, pomoc, dobra zabawa i ... występy artystyczne naszych szkolonych artystów. Dla zmarzniętych odbywały się artystyczne zajęcia warsztatowe prowadzone przez p. Jolę Krysińską oraz przez p. Agnieszkę z Sali Zabaw "Magiczna Kraina". Podczas jarmarku umilali nam czas nasi goście: LEO CORDE - Bytomskie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej w akcji oraz Nam-Tara Fire&Pyro Performance ze świąteczną płomienną niespodzianką. Nad całością czuwał nieodzowny pan Rafał. Dziękujemy. Było pięknie, świątecznie i klimatycznie. A dzień później nasze PRZEDSIĘBIORCZE DZIECIAKI same wzięły sprawy w swoje ręce i rozprowadzały świąteczne drobiazgi wśród naszych ucznió w i gości. Brawo!

 
 

dodał: 21.12.2017 administrator

 

 

JASEŁKA

 

 

Nasz projekt bożonarodzeniowy składa się z kilku elementów. Jest klasowa wigilia, świąteczne kolędowanie, rozwiązywanie świątecznych zadań... jednak wszyscy czekają na nasze szkolne jasełka. tym razem to postacie z bajek przypomniały nam, co jest najważniejsze w ten świąteczny czas. Wielkie podziękowania dla klasy 4b i 5b za aktorskie popisy oraz chórowi "BelCanto" za świąteczne utwory. A przygotowującym dzieciaki nauczycielom: A. Iskra-Lubecka, I.Poloczek-Franz oraz B. Orlińska - DZIĘKUJEMY To było pouczające wprowadzenie nas w świąteczny klimat.

 
 

dodał: 19.12.2017 administrator

 

 

ŚWIĄTECZNE KONKURSY

 

 

Karolina Burg z 3e otrzymała wyróżnienie w II Miejskim Konkursie Poetycko - Recytatorskim "Gwiazdka w poezji" zorganizowanym przez SP 44. W Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus laureatami V stopnia zostali Mateusz Marutschke, Julia Waniek i Bartosz Mędrek. Zaszczytny tytuł IV laureata otrzymał Krzysztof Nazarko, a laureatką III stopnia została Alicja Markiewicz. Natomiast Herman Kulanek z 6a reprezentował naszą szkołę w Pierwszym Międzyszkolnym Dyktandzie z jęz. angielskiego i ostatecznie był w najlepszej szesnastce z Bytomia. W Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Bożonarodzeniowej "W drodze do naszego Betlejem..." zorganizowanym przez SP21 Karolia Burg z 3e zajęła II miejsce, a I. Zakrzewska z 3c, M. Wilk z 3c oraz T.Oleś z 3d zaprezentowali się równie wspaniale. W Miejskim Konkursie Szopki Bożonarodzeniowe organizowanym przez SP 51 w Bytomiu Oliwia Oleksy z 6d zdobyła I miejsce. Za to Nicola Koź lik z klasy 3e zdobyła wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Ozdoba choinkowa" zorganizowanym przez Technikum nr 4 w Bytomiu oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Bytomiu. Wszystkim uczestnikom i laureatom świątecznych konkursów gratulujemy.

 
 

dodał: 19.12.2017 administrator

 

 

ŚWIĄTECZNE KONKURSY W J.ANGIELSKIM

 

 

Mikołaj przyniósł już prezenty, a my przedstawiamy wyniki szkolnych konkursów językowo-plastycznych zorganizowanych przez p. M.Ryś i A. Ciechowskš, w których nasi uczniowie wykazali się kreatywnością i wielkimi zdolnościami manualnymi i językowymi.
Laureaci konkursu "LIST DO MIKOŁAJA w jęz. angielskim":
1 miejsce - Alicja Gadula 6b
2 miejsce - Patryk Strawa 5d
3 miejsce - Paulina Domeracka 6b
Serdecznie gratulujemy!
Laureaci konkursu "NAJPIĘKNIEJSZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA z życzeniami w jęz. angielskim":
KLASY 1-3
1 miejsce - Filip Skura 1d
2 miejsce - Kamil Kukulski 3c
3 miejsce - Natalia Ecka 3c
Wyróżnienia: I. Zakrzewska 3c, L.Olszewska 3g
KLASY 4-6
1 miejsce - Magdalena Heliosz 6e
2 miejsce - Kamil Wiśniewski 5d
3 miejsce - Paulina Milotta 5a
Wyróżnienia: W. Strzelec 4c, N.Nowakowska 5b i M. Żychliński 5d
Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez wydawnictwa Oxford University Press i MacMillan. Natomiast w w Miejskim Konkursie zorganizowanym przez MDK nr 1 w Bytomiu na KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ Z ŻYCZENIAMI W J. ANGIELSKIM Kamil Kukuski z kl. 3c zdobył III miejsce. Gratulujemy.

 
 

dodał: 19.12.2017 administrator

 

 

ŚWIĄTECZNA ATMOSFERA W SZKOLE

 

 

Już od kilku dni w szkole panuje świąteczna atmosfera. Uczniowie klas młodszych ozdabiali świąteczne pierniki. Było słodko i piernikowo. Klasa 5e na Zamku w Starych Tarnowicach wzięła udział w warsztatach artystycznych, podczas których z wykorzystaniem techniki decoupage tworzyła świeczniki, które będą ozdobą każdego wigilijnego stołu. W fabryce bombek uczniowie klas I-III zobaczyli, jak powstają bombki choinkowe, a później sami dekorowali swoje, pamictkowe bombki. Na zajęciach plastyczno-technicznych powstają kartki świąteczne oraz drobne ozdoby bożonarodzeniowe na nasz Świąteczny Jarmark. Praca wre!

 
 

dodał: 15.12.2017 administrator

 

 

FINAŁ "SZLACHETNEJ PACZKI"

 

 

Kochani, jesteście wspaniali! Serdecznie dziękujemy za wielki odzew i zaangażowanie w Szlachetną Paczkę. Szczególnie dziękujemy klasie 1d za zakup kołdry, poduszek, pościeli i ręczników! Udało nam się uzbierać trzy wielkie kartony żywności i dwa wielkie kartony środków czystości! Dzięki lokalnej społeczności mamy również pralkę, ciśnieniomierz oraz pieniądze, które zasilą kartę z apteki na zakup leków. Wkrótce fotorelacja na Facebooku szkoły!

 
 

dodał: 11.12.2017 administrator

 

 

BARBÓRKOWE MARSZE

 

 

W ubiegłym tygodniu w Zabrzu odbyły się ostatnie w tym roku kalendarzowym zawody w Marszach na Orientację. Impreza ta zakończyła się sukcesem naszych uczniów. W kategorii TD 1 miejsce zajęli Dominik Burg i Jakub Michalski. W kategorii TM 2 miejsce zajął Marcel Mika a trzecie Michał Underowicz i Mateusz Buchczyk . Poza podium znaleźli się : Agata Lubos, Maria Kotula, Tomasz Werenc, Bartłomiej śmietana, Adam Gonciarz, Patryk Ziętek, Wojciech Underowicz, Szymon Lipiński i Jakub Szmatloch. Gratulujemy! P.S.Kolejny sezon Pucharu śląska rozpoczyna się pod koniec lutego. Zapraszamy!

 
 

dodał: 11.12.2017 administrator

 

 

CZYM ODDYCHAM

 

 

Uczniowie klasy 3d przejęli się stanem naszego powietrza. Nie chcą oddychać SMOGIEM. Chcą czystego powietrza! To zależy od nas - co palimy w piecach, gdzie wyrzucamy śmieci. Chcą też wiedzieć - czym oddychają, jaki jest stan jakości powietrza w naszej okolicy. Może przydałby się czujnik monitorujący jakość naszego powietrza? Aby zainstalować czujnik za Szombierkach głosuj: tutaj
Głosować można tylko do 22 grudnia.

 
 

dodał: 11.12.2017 administrator

 

 

PRAWA DZIECKA

 

 

10 grudnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Wierzymy, że każde dziecko ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa, a każdy człowiek powinien żyć w poszanowaniu godności, wolności i pokoju. Z tej okazji podczas zajęć z wychowawcą nasi uczniowie przypomnieli sobie prawa, ale także obowiązki dziecka - jako człowieka, jako ucznia i jako członka rodziny. Pamiętajmy, Prawa Człowieka są też Prawami Dziecka.

 
 

dodał: 10.12.2017 administrator

 

 

SZKOLNY KONKURS MUZYCZNY

 

 

Jak co roku p. Małgorzata Nowak organizuje Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek dla uczniów klas I-III. Konkurencja jest bardzo duża i poziom bardzo wysoki. Oto wyniki XIV szkolnego konkursu kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych:
I miejsce: Kamil Kukulski 3c, Karolina Burg 3e i Mateusz Kędzierski 1c
II miejsce: Michał Bela 2b i Marta Gola 2a
III miejsce: Lena Wilk 1d, Majka Dybaś 3a i Kinga Gwóźdź 1d
Wyróżnienia wyśpiewali: Marta Wypukoł 2a, Sara Zatorska 1d, Magdalena Malinowska. 1c.
BRAWO i Wesołych świąt!

 
 

dodał:9.12.2017 administrator

 

 

SPORT ZIMĄ

 

 

9 grudnia nasi uczniowie pobiegli w szczytnym celu w I Charytatywnym Biegu Fundacji Dzieciom "Twój Rekord Pomaga", aby wspomóc Kubę. 10 grudnia w Mikołajkowych Mistrzostwach w pływaniu zorganizowanych przez UKS "Na fali" udział wzięli nasi najmłodsi uczniowie klasy sportowej 1A. Były to ich pierwsze zawody! W swojej kategorii wiekowej byli bezkonkurencyjni. Inni nasi reprezentanci popłynęli równie wspaniale. Natomiast w Mistrzostwach Bytomia w szachach nasi reprezentanci zajęli X miejsce, a w tenisie stołowym - VI chłopców i VII dziewcząt.
BRAWO! Teraz przed nami piłka ręczna i jazda szybka na lodzie.

 
 

dodał:9.12.2017 administrator

 

 

MIKOŁAJ W SZKOLE

 

 

Dzisiaj było baaardzo czerwono w szkole. Królowały mikołajowe czapki i rogi reniferów oraz czerwone koszulki, a na zajęciach Mikołaj - jako temat i jako osoba. To był wspaniały dzień, chociaż baaardzo głośny. Nasi starsi koledzy z Samorządu Szkolnego przebrani za świtę Mikołaja chodzili po szkole z prezentami. Dziękujemy za wspaniałą lekcję życzliwości i pozytywnego nastawienia. A w świetlicy było super mikołajowo: dzieciaki malowały portret Mikołaja na ekranie monitora oraz ręcznie przy stolikach. Efekty były wspaniałe. Dziękujemy za super atmosferę. Do zobaczenia za rok... o ile będziecie grzeczni.

 
 

dodał: 6.12.2017 administrator

 

 

WYNIKI PLEPISCYTU NA NAJŻYCZLIWSZEGO UCZNIA SP 45

 

 

Szkoła Podstawowa
Klasy pierwsze:
1a - Gabrysia Selega
1b - Emilka Kaczmarek
1c - Kinga Kaznowska
1d - Oliwia Szwarga
1e - Anita Gedyk
1f - Szymon Bykowski
Klasy drugie:
2a - Marta Gola
2b – Oliwia Bździuła
Klasy trzecie:
3a - Kalina Bielawska
3b - Zuzanna Bryl
3c - Kamil Kukulski
3d - Tymoteusz Oleś
3e - Kamila Lichodziejewska
3f - Wiktoria Kuzdak
3g - Maja Mirek
3h - Nadia Górnik
Klasy czwarte:
4a - Szymon Gadziński
4b - Julia Bogacka
4c - Milena Kopko
4d - Dominik Buchczyk
4e - Jędrzej Kopiec
4f - Karolina Bęczkowska
4g - Emilia Duda
Klasy piąte:
5a - Maciej Rudawski
5b - Kornelia Kowalska
5c - Katarzyna Janicka
5d - Michał Żychliński
5e - Oskar Fert
Klasy szóste:
6a - Herman Kulanek
6b - Julia Waniek
6c - Wiktoria Grol
6d - Sebastian Piosek
6e - Marta Mieżanec
Klasy siódme:
7a - Wiktoria Kozak
7b - Jakub Bienek
7c - Dominik Burg
7d - Jarek Grad
7e - Marcel Stasz
GIMNAZJUM
Klasy drugie:
2a - Aleksandra Kopica
2b - Anna Zawadzka
2c - Marta Maroń
2d - Marcin Kwiatkowski
2e - Natalia Wójcik
i Jakub Szmatloch
Klasy trzecie:
3a -Michał Buczyk
3b- Vanessa Sanchez – Galban
3c - Maciek Mazurewicz
3d - Mateusz Pandel
3e - Alicja Kuc

 
 

dodał: 6.12.2017 administrator

 

 

BARBÓRKA

 

 

Dzisiaj w szkole mieliśmy wspaniałych gości: sztygara górniczego - pana Daniela Makles, ubranego w galowy strój górniczy oraz babcię naszej uczennicy - panią Dorotę Lisowiec w pięknym, śląskim stroju rozbarskim. Dzisiaj Barbórka, więc nasz gość opowiedział nam ciekawostki związane z kopalnią, przygotował ciekawa bajkę o skarbniku oraz pokazał górnicze rekwizyty. Podczas spotkania pani Dorota Lisowiec śpiewała specjalnie dla nas śląskie piosenki. Dziękujemy za miłą wizytę. Z okazji BARBÓRKI wszystkim Barbarom, Basiom i Basieńkom życzymy tylko tego, co najlepsze. A wszystkim górnikom za ciężką pracę pod ziemią - tradycyjnie: tyle wyjazdów, ile zjazdów. Szczęść Boże.

 
 

dodał: 4.12.2017 administrator

 

 

ŚLĄSKIE I GÓRNICZE TRADYCJE

 

 

Dziś 4 grudnia, więc w naszej szkole nie mogło zabraknąć akcentu śląskiego. Pani Barbara Orlińska w budynku B przeprowadziła w tradycyjnym stroju śląskim lekcje dla klas siódmych, których tematem były tradycje śląskie i górnicze. Na przerwach odpowiadała na ciekawe pytania, dotyczące Śląska, które zadawali uczniowie różnych klas. W budynku A pani Irena Poloczek-Franz opowiedziała po śląsku o Barbórce przez radiolę. Obydwie panie przygotowały także Chór Bel Canto do słowno-muzycznego występu o tematyce patriotycznej dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej przy ul. Orzechowskiej. Występ odbył się 24 listopada i wywołał wiele wzruszeń wśród członków Domu Pomocy.

 
 

dodał: 4.12.2017 administrator

 

 

JARMARK ŚWIĄTECZNY

 

 

 
 

dodał: 3.12.2017 administrator

 

 

KONKURS "MY ENGLISH BOOK"

 

 

W tegorocznej edycji miejskiego konkursu "My English Book", organizowanego przez SP45 wzięło udział 50 uczniów z 13 bytomskich szkół. Konkurs polegał na napisaniu i wykonaniu książeczki z tekstem w języku angielskim na temat: healthy lifestyle - zdrowy tryb życia. Autorzy wykazali się pomysłowoœcią, wiedzą i zdolnoœciami plastycznymi oraz językowymi. Wœród nadesłanych prac znalazły się poradniki, historyjki obrazkowe, opowiadania i wierszyki na temat zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia. A oto WYNIKI KONKURSU MIEJSKIEGO "MY ENGLISH BOOK":
I miejsce - Paulina Żuchowska kl. III SP 3
II miejsce - Lena Świetlik kl. I SP54
III miejsce - Ksawery Żaba kl. III SP43
WYRÓŻNIENIA otrzymują:
Marcin Hałaœ kl.III SP54
Maja Turek kl.III SP3
W kategorii klas IV-VII:
I miejsce - Kinga Ważyńska kl.VI SP32
II miejsce - Wiktoria Mikusińska kl.V PSM Natalia Owczarek kl.V SP21
III miejsce - Aleksandra Kamińska kl.V SP43
Gratulujemy zwycięzcom oraz ich opiekunom. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa, a opiekunowie - podziękowania. Laureaci otrzymają dyplomy oraz nagrody (książki, przybory szkolne, słuchawki, gadżety) ufundowane m.in. przez wydawnictwa Oxford University Press i Macmillan.

 
 

dodał: 1.12.2017 administrator

 

 

WYNIKI KONKURSU "MÓJ PRZYJACIEL MIŚ"

 

 

Dzień Pluszowego Misia za nami, a wyniki naszego konkursu plastyczno-technicznego przed nami. Jury w składzie p. Ewa Mazurek-Wcisło, p. Jolanta Jeszka i p. Barbara Michalska wyłoniło zwycięzców konkursu. Oto wyniki:
W kategorii praca przestrzenna:
I miejsce - J. Skrzypiec 1a
II miejsce - Z.Przybyła 2a
III miejsce - M. Malinowska 1c
Wyróżnienia otrzymały - J. Konieczna 1b i A. Stemerowicz 3f
W kategorii praca płaska:
I miejsce - M. Bambynek 1f
II miejsce - M. Wypukoł 2a
III miejsce - K. Stasiak 1a
Wyróżnienia trafiaja do B. Deptały 1c i S. Łuczak 3g.
Wyróżnienie specjalne otrzymują uczniowie klasy 1b. B R A W O! Rozdanie nagród wkrótce.

 
 

dodał: 1.12.2017 administrator

 

 

ANDRZEJKI

 

 

Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to - zgodnie z tradycją - św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków i wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości. W naszej szkole również nie zabrakło wróżb. Większość uczniów wprowadziło nastrój andrzejkowy swoim strojem. W szkolnym świecie czarów i wróżb andrzejkowych królowały wiedŸmy, czarownice i czarodzieje. Nie zabrakło innych wróżek, strzyg czy superbohaterów. Żartom i śmiechom nie było końca! Wiele śmiechu i radości dostarczały dzieciom przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie. Oczywiście wróżby uczniowie traktowali z przymrużeniem oka, choć fakt zaglądania w przyszłość zawsze ekscytuje. Dyskoteka andrzejkowa była udana i dostarczyła niezapomnianych wrażeń. Nawet na WF uczniowie dokonywali czarów i latali na miotłach, a nawet przewozili pasażerów na tych luksusowych pojazdach. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.

 
 

dodał: 30.11.2017 administrator

 

 

V MIEJSKI KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ I HISTORYCZNEJ

 

 

Dzisiaj w MDK2 w Bytomiu odbył się V Miejski Konkurs Pieśni Patriotycznej i Historycznej pod patronatem Prezydenta Miasta Bytomia. W konkursie wzięło udział 74 uczniów z bytomskich szkół. Zwycięzcom nagrody, statuetki i dyplomy wręczyli: Wiceprezydent Miasta Bytomia - Pani Aneta Latacz, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 45 - Pani Urszula Łazuka - Datko i jury w składzie: dr Iwona Wanda Grygiel, mgr Anna Akram, mgr Mariola Konieczna i koordynator konkursu mgr Małgorzata Nowak. Najlepsi w kategorii solowej:
I miejsce - Daniel Nowak SP51
II miejsce - Emilia Roszczypała SP45
III miejsce - Oliwier Sałbun
SP16 Wyróżnienie zdobyły:
Danuta Ungier SP33 i Emilia Bienas SP54
Najlepsi w kategorii zespoły/ chóry:
I miejsce - zespół ze SP33
II miejsce - duet "Małe DD" 61 DH im. Zawiszy Czarnego,
III miejsce - chór Bel Canto SP45 Wszystkim serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że mamy tak rozśpiewaną młodzież w Bytomiu, która pod czujnym okiem swoich nauczycieli rozwija swoje talenty.

  

 

 

 

 

 

Archiwum aktualności 2007/2008

Archiwum aktualności 2008/2009

Archiwum aktualności 2009/2010

Archiwum aktualności 2010/2011

Archiwum aktualności 2011/2012

Archiwum aktualności 2012/2013

Archiwum aktualności 2013/2014

Archiwum aktualności 2014/2015


Szkoła Podstawowa Nr 45
41-907 Bytom
ul. Zakątek 20
tel./fax: (032) 386-76-38

Redakcja:
Administrator: Małgorzata Regulska-Abdallah; Redaktorzy: Klaudia Świtała, Joanna Kściuczyk