FESTYN

20 czerwca 2015

Festyn  REGULAMIN 2015

Regulamin KONKURSU Spełniamy dziecięce marzenia 2015

Plakat i program imprezy:

Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć

Majowe konkursy dla uczniów i rodziców

część 1

część 2

Już 20 czerwca po raz kolejny w Szombierkach w SP45 zrealizują się dziecięce marzenia. W tym roku flagowa impreza organizowana przez Stowarzyszenie „Spełniamy Dziecięce Marzenia na rzecz Rozwoju Szkoły Podstawowej nr 45 w Bytomiu” oraz partnera inicjatywy Ligę Kobiet Nieobojętnych, dedykowana dzieciom, odbędzie się pod hasłem: "Spełniamy dziecięce marzenia...bo marzenia są od tego, aby bawić się na całego”. Przeniesiemy się do kolorowej krainy beztroskiej zabawy. Na dzieciaki czekają liczne atrakcje, które zamienią tereny przyszkolne w wielki, barwny plac zabawy i aktywności sportowej. Działać będzie mobilny tor kartingowy S - kart, 7-metrowa ścianka wspinaczkowa, bawilandia, park sportowy, balon doświadczeń. Imprezę uświetni pokaz freestyle football Pawła Skóry, a także przelot modelu helikoptera. Mocne uderzenie nastąpi już około godziny 11.00, gdy imprezę otworzy parada aut rajdowych MotorSport Bytom, motocykli i rowerów w asyście policji. Na scenie wystąpią Giganci SP45 – utalentowani uczniowie, absolwenci i rodzice. Główną atrakcją będzie mrożący krew w żyłach pokaz highline, czyli przejście po linie zawieszonej pomiędzy dwoma budynkami w wykonaniu ekipy Slackhouse.

Całość imprezy będzie filmowana z drona.

Impreza potrwa do godziny 16.00, a w jej trakcie wśród dzieci zostaną rozlosowane wartościowe nagrody spełniające dziecięce marzenia.

Imprezę swoim patronatem objął Prezydent Miasta Bytomia.

Mapa terenu imprezy Spełniamy dziecięce marzenia 2015.

Marzenia spełniają marzenia, których nie sposób dotknąć, ale też te materialne.20 czerwca podczas imprezy odbędzie się losowanie nagród: o godz. 12.00 i 15.30. Nagrody już czekają na Wasze serca i ręce

Pamiętacie Marzeniowe żetony i opaski silikonowe?

Do kupienia na imprezie 20 czerwca!Premiowane kuponem Spełnionych Marzeń

1 opaska = 4zł+2 kupony konkursowe

Zdradzamy kolejną niespodziankę imprezy "Spełniamy dziecięce marzenia":

Tor kartingowy - to kolejna atrakcja naszej imprezy. Mobilny tor kartingowy na terenie SP45 Bytom.

Hihghline - jest najbardziej mrożącą krew w żyłach odmianą slackline, polegającą na chodzeniu oraz wykonywaniu ewolucji na taśmie zawieszonej wysoko ponad ziemią. Pomiędzy dwoma budynkami szkolnymi balansować będzie ekipa Slakchouse https://www.facebook.com/slackhouse.official

A wspinacze pozazdrościli kartingowcom i na imprezę "Spełniamy dziecięce marzenia...bo marzenia są od tego, aby bawić się na całego" przyjadą z mobilną ścianką wspinaczkową

Żywy balon na sprzedaż w postaci pięknej fotografii

Opcje:
widokówka 3zł
13 x 18     5zł + 1 kupon
A4           10 zł + 2 kupony
A3           15 zł + 3 kupony

A do zdjęć dołączamy kupony biorące udział w losowaniu nagród spełnionych marzeń

Więcej bieżących informacji:

Wspomnienia z festynów: