Adres e-mailowy szkoły


Odsłon: liczniki

Strona sponsorowana przez:













Konkursy

Konkursy

Wyniki konkursów sportowych

Archiwum

 

..........................................................................................................

2015/2016








































































































































 Konkurs /organizator

M-c

Etap

udział

Miejsce, wyróżnienie

Nauczyciel

1. Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Narysuj zdrowie" pod patronatem Sekretarza Stanu w Ministerstwie Zdrowia / WOM Katowice X wojewódzki 10 I miejsce: Zofia Barczak
Laureatka: Oliwia Woszek
udział: Oliwia Ksi±żek, Katarzyna Wcisło, Natalia Wójcik, Hanna Skitek, Nina Pietrzyk, Natalia Buchczyk, Karolina Burg, Joanna Barczak
E. Mazurek-Wcisło
2.Konkurs Filmowy "Jestem SMART"/IT w Edukacji X ogólnopolski 5 Udział: Katarzyna Wcisło, Livia Pietrzyk, Kinga Skitek, Natalia Zaczkowska, Paweł Soika J. Chromicz, E.Mazurek Wcisło
3.Konkurs plastyczny "Wakacje w ZOO"/¦l±ski Ogród Zoologiczny w Chorzowie X wojewódzki 10 Udział: Alicja Szwajnos, Julia Małek, Marta Maroń, Amelia Ilga, Nina Donocik, Dominika Szwider, Magdalena Gajda, Oliwia Oleksy, Hanna Kałuża, Oliwia Jakubek E.Mazurek Wcisło
4. Między¶wietlicowy konkurs plastyczny: "Mój wymarzony ogród"/SP 3 w Bytomiu X miejski 8 Udział: Katarzyna Janicka, Kamil Kukulski, Zuzanna Kowalska
Udział:Emilia Ploszke, Anna ¦mietana, Tamara Grzeczyk, Julia Bogacka, Maria Wilkus
G.Pilot-Biegała





I.Andruszkiewicz
N.Luhova
5.Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Lingua Plus XXVI Edycja/Amermedia Plus X ogólnopolski 39 Laureaci I stopnia: Maria Kotula, Miłosz Drozd
Laureaci II stopnia:Ksawery Borszcz, Igor Fory¶
Laureaci III stopnia:Kamil Sancar
Laureaci IV stopnia:Karolina Miozga, Maja Kwiecińska, Alicja Gadula, Julia Waniek, Maciej Tomczak
Laureaci V stopnia:Oliwier Bargieł, Martyna Caban, Katarzyna Wcisło, Herman Kulanek
N.Czornyj A.Panasewicz




A.Panasewicz



N.Czornyj





A.Górecka
N.Czornyj











A.Panasewicz
6. III Miejski Festiwal Twórczo¶ci Patriotycznej "Ojczyzno moja najmilsza". Konkurs recytatorski "Jest takie miejsce…" / ZS nr 1 XI miejski 3 I miejsce: Emilia Roszczypała
II miejsce: Łucja Kaczor
Udział: Magda Ostrzyk
J. K¶ciuczyk



M. Nowak



K.Gałuszczyńska-Wiejacha



7. III Miejski Festiwal Twórczo¶ci Patriotycznej "Ojczyzno moja najmilsza". Konkurs Pie¶ni Patriotycznej. / ZS nr 1 XI miejski 45





1
Wyróżnienie Chór "Bel Canto"



Wyróżnienie: Emilia Roszczypała
B.Orlińska






B.Orlińska
8.Konkurs plastyczny "Najpiękniejsze miejsca w mojej OjczyĽnie" pod patronatem Dowódcy Garnizonu Gliwice / SP nr 20 Gliwice XI wojewódzki 1 Wyróżnienie Zuzanna Kowalska A.Wilk
9.Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki / KO Katowice XI wojewódzki 8 Udział: Natalia Wójcik, Marcel Mika Jakub Kancerek, Ryszard Partyka, Wiktoria Wasilewska Dominika Lasczyk, Zuzanna Niżnik, Oliwia Ksi±żek M.Szulczyk
A.Iskra-Lubecka
10.Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego/ KO Katowice XI wojewódzki 6 Udział: Wiktoria Wasilewska, Bartłomiej Tutak, Jakub Kancerek, Marcel Mika, Alicja Szwajnos, Wiktoria Bambynek J.K¶ciuczyk
11. "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"-XVI edycja Turnieju z PZPN XI ogólnopolski 9 udział A.Majchrzak
12. XXI Konkurs Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych / Kuria Gliwice XI miejski 22 III miejsce i udział w etapie diecezjalnym: Zofia Barczak
Udział: Mateusz Olszyna, Martyna Caban
I. Poloczek – Franz
13.Międzyszkolny Konkurs plastyczno-przyrodniczy: "Jad± wozy kolorowe"/SP3 w Bytomiu XI miejski 24 II miejsce Zespół "Zgrane Nutki" M.Nowak
14. Międzyszkolny Konkurs plastyczno-przyrodniczy: "Ro¶liny chronione województwa ¶l±skiego"/SP3 w Bytomiu XI miejski 5 Wyróżnienie: Natalia Lentas
Udział: Martyna Caban, Kinga Skitek, Natalia Zaczkowska, Alicja Gadula
B.Dzianach-Smarzewska


B.Dzianach-Smarzewska
B.Ko¶la
15.XIII Konkurs Plastyczny "Wojsko w oczach dziecka"/Klub Wojskowy w Bytomiu XI miejski Udział: J.Krysińska
16.II Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Orzeł Języka Angielskiego"/Firma Delta XI ogólnopolski 28 Wyróżnienie: Bartosz Mędrek, Katarzyna Wcisło
A.Górecka
M.Ry¶

17.Konkurs plastyczny:"Bytomskie Anioły 2015"/Bytomska Rada Działalno¶ci Pożytku Publicznego XI miejski 3 Udział:Katarzyna Wcisło, Oliwia Woszek, Julia Pietrzyk
E.Mazurek Wcisło

18.Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Przyrodniczy "Ro¶liny chronione województwa ¶l±skiego"/SP3 w Bytomiu XI miejski 5 Wyróżnienie:Natalia Lentas

Udział:Alicja Gadula, Martyna Caban, Natalia Zaczkowska, Kinga Skitek
B.Dzianach-Smarzewska


B.Dzianach-Smarzewska B.Ko¶la

19. Wielki Konkurs Plastyczny "Samochód przyszło¶ci"/Auto Miras XI ogólnopolski 2 Udział:Patryk Strawa, Michał Albrecht E.Piotrkowska
20. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Anioły - mu¶nięcie skrzydeł"/Wałbrzyski O¶rodek Kultury XII ogólnopolski 5 Udział:Julia Kalemba, Viola Ostrzyk, Ewa Dylewska, Hania Skitek, Hania Czubak

Udział:Karolina Gruszka, Julia Str±czek, Julia Krakowian
E.Piotrkowska





A.Majchrzak
21. Konkurs Plastyczny "Anioły Bożego Narodzenia"/Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu, Technikum nr 4 XII wojewódzki 6 Udział:Martyna Klimecka, Martyna Caban, Zuzanna Niżnik, Oliwia Ksi±żek, Oliwia Woszek, Alicja Wójcik
E.Mazurek-Wcisło
22. III Festiwal Bożonarodzeniowy/Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców woj.¶l±skiego, Oddział w Bytomiu XII regionalny I miejsce w kat.¶piew :Wiktoria Pukocz
II miejsce w kat.¶piew :Chór "Bel Canto"
Wyróżnienie w kategorii fortepianJulia Waniek
B.Orlińska
23. Mikołajki dla bystrzaków/MDK nr 2 Bytom XII regionalny 27 Udział :Bartłomiej Tutak, Zuzanna Niżnik


Udział :Marcel Mika
A.Iskra-Lubecka





M.Szulczyk
24. Regionalna Bytomska Olimpiada Języka Angielskiego XII regionalny 27 Kwalifikacje do II etapu :Ksawery Borszcz(73p)
Udział :(wynik powyżej 50p/100p) Miłosz Drozd, Alicja Szwajnos, Ryszard Partyka, Wiktoria Bambynek, Natalia Wójcik, Wiktoria Wasilewska,Oliwier Bargieł, Marcel Mika
A.Panasewicz
25. Konkurs Obcojęzycznej Piosenki ¦wi±tecznej/ZSO nr 2 W Bytomiu XII miejski 1 Udział : Wiktoria Pukocz A.Górecka
B.Orlińska
26. X Miejski Konkurs Kolęd i Pastorałek/SP 46 I miejski 1 II miejsce w kat. kl. I – III: Martyna Pukocz M.Nowak
27. Konkurs Plastyczny "Rowerem po Holandii"/SP 51 II miejski 3 IV m. : Katarzyna Wcisło Udział : Natalia Zaczkowska, Oliwia Woszek N.Czornyj
28.Międzyszkolny Konkurs Recytacji w Mowie ¦l±skiej "¦l±ska Ojczyzna - Polszczyzna/ZSO nr 2 w Chorzowie II wojewódzki 1 Udział :Julia Albrecht K.Gałuszczyńska-Wiejacha
I.Poloczek-Franz
29. Konkurs "Start, Move &Fly" na pocztówkę w j.angielskim II miejski 14 Wyróżnienie w kat. klas I - III: Hanna Skitek

I miejsce w kat. klas IV – VI: Natalia Zaczkowska
A.Ciechowska



N.Czornyj
30. Konkurs Literacki "Mój magiczny ¶wiat"/MDK nr 1 Bytom III miejski 2 Udział:Maksymilian Hermann, Dominik Burg K.Gałuszczyńska-Wiejacha
31. II edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego "Bohaterowie-Żołnierze Wyklęci"/SP44, SP51
Patronat MON, MEN, IPN, KO
III miejski 4 II miejsce :Nina Donocik Udział:Oliwia Wojoczek, Aleksandra Narolska E.Mazurek-Wcisło
K.Kowol

E.Mazurek-Wcisło
32. I edycja Miejskiego Konkursu Wiedzy "Bohaterowie-Żołnierze Wyklęci"/SP44, SP51
Patronat MON, MEN, IPN, KO
III miejski 6 III miejsce: Oliwia Ksi±żek Udział :Michał Bronka, Tomasz Taradaj K.Kowol
33. II edycja Miejskiego Konkursu Literackiego "Bohaterowie-Żołnierze Wyklęci"/SP44, SP51
Patronat MON, MEN, IPN, KO
III miejski 1 Udział :Alicja Szwajnos K.Kowol
34. X edycja Regionalnego Konkursu Poezji i Prozy ks.J.Twardowskiego/ SP nr 7 Gliwice
III miejski 1 Udział :Magda Gajda K.Gałuszczyska-Wiejacha
35. XII edycja Miejskiego Konkursu Matematyczno-Ekonomicznego/G1 Bytom
III miejski 3 I miejsce: Zuzanna Niżnik
Udział: Bartłomiej Tutak
Udział:Marcel Mika
A.Iskra Lubecka




M.Szulczyk
36. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX
III ogólnopolski 21 w kategorii klas V-VI I miejsce w powiecie: Maria Kotula
II miejsce w powiecie: Ksawery Borszcz
VI miejsce w powiecie:Katarzyna Wcisło
w kategorii klas III-IV
I miejsce w powiecie:
Kamil Sancar
III miejsce w powiecie:Filip Szczyrbowki
IV miejsce w powiecie:Alicja Gadula
IV miejsce w powiecie:Krzysztof Nazarko
N.Czornyj




A.Panasewicz


N.Czornyj
37. Wojewódzki Festiwal Piosenki Niemieckiej/G10 Zabrze, patronat: Konsulat Niemiecki, Towrzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców w Raciborzu
III wojewódzki 1 II miejsce: Wiktoria Pukocz
B.Orlińska
38. Konkurs poezji spiewanej "Z dala od zgiełku"/ZSO nr 7 Bytom
III wojewódzki 1 I miejsce: Martyna Pukocz
M.Nowak
39. V Miejski Konkurs Teatralny „Teatromania dla najmłodszych” / SP 45 Bytom III miejski 14 II miejsce M.Nowak

B.Rasińska
40. X Jubileuszowy Konkurs Gwary ¦l±skiej / MDK Piekary ¦l±skie III miejski Udział:Julia Albrecht K.Gałuszczyńska-Wiejacha




M.Szulczyk
41.Międzyszkolny konkurs plastyczny "Bajkowe motyle"/SP16 Bytom IV miejski II miejsce: Karolina Burg E.Brol
42. Konkurs wokalny Pie¶ni o ¶w.Jacku w tradycji rozbarskiej /Katolicka Parafia ¶w. Jacka w Bytomiu IV miejski 31 III miejsce: Chór "Bel Canto"
II miejsce: Wiktoria Pukocz
B.Orlińska
I.Franz Poloczek
43. Ogólnopolski Konkurs z Wiedzy o Harrym Potterze/ Moszna IV ogólnopolski 2 udział: Julia Albrecht, Bartosz ¦mietana
K.Gałuszczyńska-Wiejacha
44. Konkurs Plastyczny "My i Wszech¶wiat"/Technikum nr 4 Bytom IV wojewódzki 4 udział: Magda Gajda, Oliwia Oleksy, Natalia Kałuża, Jakub Kancerek E.Mazurek-Wcisło
45. Konkurs "Moje magiczne swiaty"/MDK nr 1 Bytom IV miejski 2 III miejsce: Dominik Burg
Udział:Maksymilian Herman
K.Gałuszczyńska-Wiejacha
I.Franz Poloczek
46.Gryfno ¶l±sko godka/MDK Piekary ¦l±skie. IV wojewódzki 2 Udział:Julia Albrecht, Michał Albrecht K.Gałuszczyńska-Wiejacha
47.XII Wojewódzki Konkurs Poetycki "Antologia poezji dziecięcej"/SP30 Zabrze IV wojewódzki 1 Udział:Magda Ostrzyk K.Gałuszczyńska-Wiejacha
48.Miejski Konkurs Historyczny dla uczniów klas II-III szkół podstawowych IV miejski Udział:Maja Bukowska, Adam Katryniok, Violetta Ostrzyk, Hanna Skitek, Piotr Juszczak, Mateusz Pietrala E.Bonk
49.Ogólnopolska Kampania Edukacyjna "Mali uczniowie ida do szkoły"/UNICEF IV ogólnopolski Certyfikat dla szkoły za społeczne zaangażowanie A.Iskra-Lubecka
50.Konkurs "Matematyka w życiu codziennym"/SP nr 2 Bytom IV miejski WyróżnienieKornelia Tubis A.Warchocka
51.Foto-Muzeum IV wojewódzki 1 Udział:Alan Janikowski-Mateja E.Mazurek-Wcisło
52.Konkurs plastyczny "Moja ulubiona pora roku"/MDK nr Bytom IV wojewódzki 15 Udział:A.Kostępska, O.Wojoczek, A.Narolska, O.Ryba, O.Jakubek, Z.Barczak, A.Gerc, A.Ilga, M.Ziomek, J.Albrecht, J.Kurowska, M.Haczyk, S.Polczyk, J.Stroińska, A.Nowak

Udział:K.Burg
E.Mazurek-Wcisło













E.Brol
53.I Bytomski Turniej Cheerleaderek /SP nr 45 Bytom IV miejski 14 I miejsce S. Zdebel,
G. Pilot – Biegała,
K. ¦witała
54.Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy „Źródła Marzeń – Sources of Dreams” 2016 / Instytut Doskonalenia Nauczycieli Qubus IV ogólnopolski Udział G.Bajerska
55.I Konkurs Plastyczno –Fotograficzny „Zwierzaki –słodziaki” / MDK w Chorzowie of Dreams” 2016 / Instytut Doskonalenia Nauczycieli Qubus IV wojewódzki 6 Konkurs fotograficzny Laureatka: Martyna Haczyk Udział: Katarzyna Wcisło, J. Stroińska, O. Wojoczek, J. Kurowska, A. Narolska


Konkurs plastyczny Udział: D. Burg, K. Burg, O. Ryba J. Michalski, O. Jakubek
E.Mazurek-Wcisło
56.Ogólnopolski Festiwal Pieśni Maryjnej Sancta Maryja/ SP47 Częstochowa, patronat opat klasztoru na Jasnej Górze, prezydent miasta Częstochowa, Gość Niedzielny, TVP Częstochowa V ogólnopolski 1 III miejsce:: Wiktoria Pukocz B. Orlińska
I. Franz- Poloczek
57.„Mały Globtrotter” / SP 32 Bytom V miejski Udział w II etapie: Oliwia Wojonek
Miłosz Ziomek
M.Ry¶


A.Ciechowska
58.Konkurs na plakat „¦niadanie daje moc” / WO¦P V ogólnopolski 25 Udział : grupa z klasy IIg E. Brol, A. Szmeja, A. Majchrzak
59. X Regionalny Festiwal Pieśni Patriotycznych / G16 Zabrze V wojewódzki 30 II miejsce: chór II miejsce solo:Emilia Roszczypała B.Orlińska
60. Ogólnopolskie Dyktando Szkolne / Centrum Edukacji Szkoleniowej V ogólnopolski 44 wyróznienie: Maja Bukowska Koordynator: A. Majchrzak, E. Piotrkowska
61. V Festiwal Piosenki Maryjnej „¦piewamy naszej Pani” / MDK nr 1 Piekary ¦l±skie V wojewódzki 1 wyróznienie:Martyna Pukocz B.Orlińska
62. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Mój ulubiony bohater” / SP 9 Bytom V miejski 1 I miejsce: Justyna Soczewka

III miejsce:Natalia Telęga
I. Andruszkiewicz




M.Nowak
63. XIII Regionalny Przegl±d Teatrów Dzieci i Młodzieży w Piekarach ¦l±skich / SP 9 Bytom V regionalny 1 wyróżnienie: Grupa teatralna „Krasnale z 45” M.Nowak
64.XIV Między¶wietlicowy Festiwal Piosenki Dziecięcej „Konkurs pieśni żołnierskich i patriotycznych” / SP21 Bytom V miejski 3 wyróżnienie: Michalina Szewczyk Łucja Kaczor Michał Ochman G. Pilot – Biegała
65. Konkurs Zdrowego Stylu Życia „Mały ratownik” / PCK oddz. Bytom V rejonowy 4 I miejsce: Maja Bukowska
Udział: Natasza Nowak

I miejsce: Adrianna Badura
Udział: Jakub Król
A.Majchrzak





J.Wawrzyniak
66. „Pokaż, jak segregujesz odpady” /UM w Bytomiu V miejski 3 I miejsce: Malwina Wilk
Udział: Wiktoria Bambynek
Adrianna Badura
Alicja Wójcik

I miejsce: Adrianna Badura
Udział: Jakub Król
M.Nowak








B. Dzianach - Smarzewska
67. Między¶wietlicowy Konkurs Poetycko-Plastyczny „Arka Noego gra dla każdego” / ZSO nr 7 w Bytomiu V miejski 4 I miejsce: Michał Ochman
II miejsce: Oliwia Wachowska
Udział: Michalina Szewczyk, Krzysztof Siwek
D. Janczewska
B. Zawada
68. Między¶wietlicowy Konkurs Wiedzy o Poezji Danuty Wawiłow / SP nr 43 Bytom V miejski 2 II miejsce: Julia Bogacka
III miejsce: Emilia Ploszke
B.Zawada
69. I Miejski Konkurs „Bytomskie legendy i podania” /Stowarzyszenie Przyjazna Ósemka V miejski 10 Wyróżnienie: Zuzanna Niżnik E. Mazurek - Wcisło
70. V edycja Między¶wietlicowego Konkursu Plastyczno- Recytatorskiego „A ja kocham moj± mamę” / SP nr 54 Bytom V miejski 5 Kategoria plastyczna I miejsce: Kacper Kukuła Zuzanna Kowalska
III miejsce:
Laura Olszewska
Wyróżnienie: Sonia Golda Nina Pietrzyk
Kategoria recytatorska I miejsce: Zuzanna Kowalska
II miejsce: Nina Pietrzyk
I. Andruszkiewicz
71. Wojewódzki Konkurs Piosenki Niemieckiej/ Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców Woj. ¦l±skiego V wojewódzki 1 Kategoria plastyczna VI miejsce: Wiktoria Pukocz B.Orlińska
72. Konkurs Regionalny województwa ¶ląskiego na projekt „Łapmy wodę” / Fundacja Ekologiczna „Arka” V wojewódzki 5 Wyróżnienie: Bartosz Misiąg
Zofia Barczak
Udział: Paweł Jaremko
Jakub Okuniewicz
Kasjan Godziński
J. Krysińska

K. ¦witała

B. Ko¶la

B. Dzianach - Smarzewska

B.Ko¶la
73. Miejski Projekt Ekologiczny „Zielone oblicze Bytomia” V wojewódzki 11 II miejsce: Liwia Pietrzyk
Wyróżnienia: Martyna Klimecka
Martyna Hubalek
B. Ko¶la

B. Dzianach - Smarzewska
74. IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „¦wietlik” / Akademia Młodych Odkrywców V ogólnopolski Nagroda: Maks Małek
Wyróżnienia: Zuzia Bryl, Michał Łęgowik
Szymon Łuczak Laura Olszewska
Mateusz Morawiecki
Emilia Selega
Tymoteusz Wilk
Kacper Nowak
Łukasz Kalita
Wojciech Tetla Zofia Barczak Olaf Serafin Katarzyna Wcisło Wojciech Całka
Koordynator: A. Pęcek
E. Brola
S. Zdebel
I. Andruszkiewicz
M. Nowak
E. Bonk
H. Witczak
M. Hojka
B. Mucha
B. Kośla
75. Miejski Konkurs Plastyczny „Bytom zieleni± malowany” /Miejski Zarz±d Zieleni± V miejski 4 II miejsce: Sebastian Dziub
Wyróżnienie: Wiktoria Droś
I. Andruszkiewicz
76. I Konkurs Piosenki Religijnej / SP nr 45 w Bytomiu V miejski 1 II miejsce: Martyna Pukocz M.Nowak
77. VII edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego dla klas IV „Matematyka w życiu codziennym” / SP 21 Bytom V miejski Wyróżnienia: Alicja Gadula, Kornelia Tubis
Martyna Kostrzewa
A.Warchocka


J.Michalec
78. OKR V miejski 2 M.Nowak
79. Szkoła Społeczna V miejski 12 I.Poloczek- Franz
80. Pyka Magia V miejski 1 J.Wawrzyniak
81. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moja ulubiona postać bajkowa” /Centrum Bajki w Pacanowie V ogólnopolski 3 Udział: A.Majchrzak
82. „Ziarnko do ziarnka – mozaika dla mamy” / SP 54 Bytom V miejski
8
4
Udział:
Udział:
Udział:
I.Andruszkiewicz

A.Majchrzak

E.Bijak
83. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur 2016” /¦l±skie Stowarzyszenie O¶wiatowe „Delta” V międzynarodowy 64


62
Wyróżnienie: Nicolas Wochnik
Błażej Swat

Wyróżnienie: Alina Wilk, Olaf Serafin

Kamil Sancar
Koordynator: J. Tlatlik

A.Majchrzak

H.Witczak

Koordynator: A. Warchocka

A. Iskra - Lubecka

J.Michalec
84. VI edycja Bytomskiego Konkursu dla szkół podstawowych i gimnazjalnych „Wielcy Polacy skarbem narodu” „Delta” V miejski 4 I miejsce: Iga Kuczaj
II miejsce: Natalia Beranek
E.Bijak
85. Miejski Konkurs „Mistrz Sudoku 2016” / SP 54 Bytom V miejski 8 Wyróżnienie: Ryszard Partyka M.Szulczyk
86. Konkurs wiedzy o Stanach Zjednoczonych / ZSO nr 2 w Bytomiu VI miejski 2 II miejsce: Antoni Bajda Oliwier Bargieł A.Panasewicz
87. Ogólnopolski konkurs czytelniczy „Tylko się cieszyć”, czyli „Feblik” Małgorzaty Musierowicz / Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Katowicach VI ogólnopolski 1 udział Alina Wilk J.K¶ciuczyk
88. Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „1 z 10” / SP 44 Bytom VI miejski 3 I miejsce: Olaf Serafin
II miejsce: Kamil Sancar
III miejsce:Marcel Mika
A. Iskra - Lubecka
br> J.Michalec

M.Szulczykbr>
89. Miejski Konkurs plastyczny „Nosza tasza” / UM Bytom VI miejski 14 udział: E. Mazurek – Wcisło
90. Konkurs plastyczny na komiks historyczny „Historia Polski w komiksie” / ZSTiO Bytom VI miejski 6 I miejsce: Alicja Szwajnos
II miejsce: Julia Pietrzyk
K.Kowol
91. VI Regionalny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej / SP nr 28 Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark VI regionalny 2 I miejsce: Martyna Pukocz
II miejsce: Emilia Roszczypała
M.Nowak
A.Ciechowska

B.Orlińska
92.Konkurs Muzyczny „Mini Eurowizja”/ SP 3 w Bytomiu VI miejski 1 I miejsce: Emilia Roszczypała B.Orlińska
93.Konkurs dla Młodych Artystów „Bytomska Scena Muzyczna 2016”/ Biuro Promocji Bytomia, BCK, Prezydent Miasta Bytomia VI miejski 35 Nagroda Specjalna dla chóru „Bel Canto” – występ na Dniach Bytomia 2016 B.Orlińska
94.XVIII edycja konkursu „Opiekujemy się grobami osób zasłużonych dla miasta Bytomia oraz zabytkowymi nagrobkami” / TOnZ w Bytomiu VI miejski 15 II miejsce dla szkoły J. Wawrzyniak
E. Mazurek- Wcisło
I. Poloczek – Franz
N. Luhova
I. Andruszkiewicz
95.Turniej Taneczny „Bytomskie rytmy 2016” / I LO Bytom VI miejski II miejsce w kategorii zespół: „Rozbrykane nutki”
II miejsce w kategorii solo: Natalia Figura
III miejsce w kategorii solo: Krzysztof Cembrzyński
M. Nowak
P. Wasilewska – Moczyróg
K. ¦witała
96.Konkurs plastyczny „Powiem Ci, co w życiu najważniejsze” / ZSO nr 5 Bytom VI miejski 2 Udział: Kamila Wilczańska, Weronika Stachnowska E. Mazurek- Wcisło
97.Konkurs plastyczny „Namaluj mi przyrodę” / Europe Direct Katowice VI wojewódzki 20 Udział E. Mazurek- Wcisło
98.II Międzyszkolny Konkurs Tańca Dowolnego „Po prostu tańcz”/ SP 38 Bytom VI miejski 3 Nagroda Główna Grand Prix: Kaja Widawska, Kinga Adamczyk, Natalia Figura E. Piotrkowska
I. Andruszkiewicz
99.Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Bytom w kolorach”/ SP 9 w Bytomiu VI miejski 16 I miejsce: Agata Lubos
II miejsce: Antoni Bajda
III miejsce: Michał Bronka
Udział: Wojciech Całka
B.Ko¶la





B. Dzianach – Smarzewska

J.Krysińska

 

 

Archiwum

 

Archiwum konkursów 2007/2008

Archiwum konkursów 2008/2009

Archiwum konkursów 2009/2011

Archiwum konkursów 2011/2012

Archiwum konkursów 2012/2013

Archiwum konkursów 2013/2014

Archiwum konkursów 2014/2015

--------------------------------------------------------------------------------

Wyniki konkursów sportowych

 

2015/2016

 

 

Konkurs

M-c

Etap:

miejski, wojewódzki,. krajowy, międzynarodowy

Liczba uczestników reprezentuj±cych szkołę

Miejsce, wyróżnienie

Mistrzostwa Bytomia w Biegach Przełajowych / MSZS Bytom

IX

miejskie

12

V miejsce: chłopcy
XIII miejsce: dziewcz±t

Turniej Szachowy dla uczczenia Obchodów 35-lecia NSZZ Solidarno¶ć/NSZZ Solidarno¶ć

X

miejski

10

V miejsce: chłopcy
V miejsce: dziewcz±t

III. Memoriał Wacława Kuchara –Turniej piłkarski / SP 54 Bytom X miejski 12

II miejsce

Mistrzostwa Bytomia w Piłce Nożnej / MSZS Bytom X miejski 10

X miejsce: chłopcy

Turniej Finałowy „Rodzice –dzieciom, dzieci – rodzicom” / OSiR XI miejski 50

II miejsce

Mistrzostwa Bytomia w Koszykówce / MSZS Bytom XI miejski 12

Mistrzostwa Bytomia w Grach i Zabawach klas II i III / MSZS Bytom XI miejski 20

Mistrzostwa Bytomia w Szachach z okazji Dnia Niepodległo¶ci / NSZZ Solidarno¶ć XI miejski 10

IV miejsce

Mistrzostwa Bytomia w Tenisie Stołowym/MSZS Bytom XII miejski 6

V miejsce: chłopcy
IV miejsce: dziewczyny

Akcja "Mikołajki na zdrowo i sportowo" w ramach programu WF z klas± XII ogólnopolski 60

Wyróżnienie dla szkoły

Mistrzostwa Bytomia w piłce ręcznej / MSZS Bytom I miejski 30

VIII miejsce-chłopcy
X miejsce-chłopcy

Mistrzostwa Bytomia Szkół Podstawowych w Siatkówce Chłopców/MSZS III miejski 12

III miejsce

Mistrzostwa Bytomia Szkół Podstawowych w sztafecie roczników 2003 – 2004 4 x 50m stylem zmiennym / MSZS Bytom III miejski 4

II miejsce

Mistrzostwa Bytomia Szkół Podstawowych w sztafecie roczników 2005 – 2006 4 x 50m stylem dowolnym / MSZS Bytom III miejski 4

II miejsce-dziewczęta

Mistrzostwa Bytomia Szkół Podstawowych w sztafecie roczników 2005 – 2006 4 x 50m stylem dowolnym / MSZS Bytom III miejski 12

II miejsce-chłopcy

Mistrzostwa Bytomia w łyżwiarstwie szybkim / MSZS Bytom III miejski 9

V miejsce-dziewczyny
II miejsce-chłopcy

Mistrzostwa Bytomia Szkół Podstawowych w Pływaniu / MSZS Bytom III miejski 26

III miejsce-dziewczyny
III miejsce-chłopcy

Mistrzostwa Bytomia w badmintonie / MSZS Bytom III miejski 4

IV miejsce-dziewczyny
IV miejsce-chłopcy

Mistrzostwa Bytomia w siatkówce dziewczat / MSZS Bytom IV miejski 12

II miejsce

Mistrzostwa Bytomia w piłce nożnej V miejski 14

X miejsce-dziewczyny

Mistrzostwa Bytomia w Czwórboju LA / MSZS Bytom V miejski 14

VI miejsce-dziewczyny
X miejsce chłopcy

Mistrzostwa Bytomia w unihokeju / MSZS Bytom V miejski 14

II miejsce-chłopcy

Mistrzostwa Bytomia w siatkówce plażowej / MSZS Bytom VI miejski 5

IV miejsce chłopcy
VI miejsce dziewczyny

Turniej FIFA 2016 KARB CUP Mini Siatkówki dla Dziewcząt / MDK nr 2 Bytom VI miejski 15

I, II, VI miejsce

Turniej FIVB 2016 KARB CUP Piłki Nożnej / MDK nr 2 Bytom VI miejski 10

II, III miejsce

Mistrzostwa Bytomia – cross wiosenny / OSiR, MSZS Bytom VI miejski 50

II miejsce

W klasyfikacji generalnej w Bytomiu wśród szkół podstawowych – III miejsce.

 

 
 
 

Szkoła Podstawowa Nr 45
41-907 Bytom
ul. Zak±tek 20
tel./fax: (032) 386-76-38

Redakcja:
Administrator: Małgorzata Regulska-Abdallah; Redaktorzy: Klaudia ¦witała, Joanna K¶ciuczyk