Adres e-mailowy szkoły


Odsłon: liczniki

Strona sponsorowana przez:















Pracownicy szkoły
DYREKTOR SZKOŁY

 

Urszula Łazuka - Datko

 

WICEDYREKTORZY

 

Joanna Chromicz

Katarzyna Kowol

Magdalena Janczewska

Agnieszka Sudoł

 

NAUCZYCIELE KLAS 1-3

 

Ewelina Bonk

Iwona Duś

Mirosława Hojka

Beata Mucha

Małgorzata Nowak

Elżbieta Brol

Aleksandra Pęcek

Ewa Piotrkowska

Beata Surowiec

Irena Andruszkiewicz

Anna Majchrzak

Magdalena Zotin

Mirella Urbanek

Ewa Bijak

Dorota Janczewska

Anna Mierzwiak

 

 

ŚWIETLICA

 

Nataliya Luhova - kierownik świetlicy

Irena Andruszkiewicz

Jolanta Jeszka

Dorota Janczewska

Aneta Cyl

Agnieszka Pyka

Małgorzata Siekaniec

Joanna Gruca

Beata Michalska

Małgorzata Szyszka

Magdalena Telęga

Iwona Duś

Andrzej Polak

Ewa Piotrkowska

Ewelina Bonk

Aleksandra Pęcek

Kamila Morawiecka

Jolanta Góra

Barbara Foryś

Izabela Jendrysczyk

 

NAUCZYCIELE KLAS 4-7 ORAZ ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH

 

Język polski

 

Katarzyna Gałuszczyńska - Wiejacha

Joanna Kściuczyk

Beata Soroko - Kałuża

Jadwiga Wawrzyniak

Ewelina Majewska

Anna Mróz

Jolanta Stec

Gabriela Wrodarczyk

 

Historia

 

Katarzyna Kowol

Dariusz Pietrucha

Agnieszka Pyka

Marta Herman

Magdalena Janczewska

Ewa Sobczyk

 

Wiedza o społeczeństwie

 

Ewa Sobczyk

 

Matematyka

 

Agnieszka Iskra-Lubecka

Anna Warchocka

Monika Szulczyk

Janina Michalec

Krystyna Buczek

Beata Kasperczyk

Dorota Malordy

Ewa Miźińska

 

 

Język angielski

 

Dorota Waluda

Aleksandra Ciechowska

Natalia Czornyj

Aneta Panasewicz

Magda Ryś

Elżbieta Brol

Barbara Gajda

Anna Górecka-Stania - od lutego 2018

Marta Herman

Patrycja Kujawska

Marta Nawrat

 

 

 

Język niemiecki

 

Aneta Cyl

Sonia Malorny

Kamila Morawiecka

 

 

Język hiszpański

 

Aleksandra Fraszewska

 

Przyroda

 

Barbara Dzianach-Smarzewska

Beata Kośla

Urszula Łazuka - Datko

 

Biologia

 

Małgorzata Przydatek-Jendrusz

 

Geografia

 

Barbara Poloczek

 

 

Fizyka

 

Arkadiusz Fułat

Beata Kasperczyk

 

Informatyka/Zajęcia komputerowe/grafika komputerowa

 

Joanna Chromicz

Andrzej Polak

Małgorzata Regulska-Abdallah

Dorota Waluda

Arkadiusz Fułat

 

 

Zajęcia rozwijające zainteresowania

 

Arkadiusz Fułat

Jagoda Korman

 

Technika/Zajęcia techniczne

 

Jolanta Krysińska

Barbara Foryś

 

Plastyka

 

Ewa Mazurek-Wcisło

Jolanta Krysińska

Marta Nawrat

 

Zajęcia artystyczne

 

Ewa Bijak

Barbara Orlińska

Małgorzata Nowak

 

Muzyka

 

Barbara Orlińska

 

 

Religia

 

Katarzyna Sebesta

Irena Poloczek-Franz

Patrycja Wasilewska

ks. Łukasz Wąsikiewicz

ks. Andrzej Pakuła

 

Etyka

 

Joanna Kściuczyk

Beata Soroko-Kałuża

Agnieszka Sudoł

 

Wychowanie fizyczne

 

Dariusz Głogowski

Halina Paprocka

Michał Ringel

Daniel Roczniok

Urszula Stepaniak

Klaudia Świtała

Paweł Głaz

Jagoda Korman

Agnieszka Moritz

Katarzyna Oliwa

Grzegorz Pawlus

Mirosław Rutkowski

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

 

Marzena Rutkowska

 

Wychowanie do życia w rodzinie

 

Jolanta Jeszka

Ewa Bijak

Katarzyna Całuń-Sikora

 

Biblioteka

 

Gabriela Bajerska

Anna Szczepańska

Joanna Stefańska

 

Pedagog szkolny

 

Marzena Rogozińska

Katarzyna Całuń-Sikora

 

Psycholog szkolny

 

Izabela Miracka

Martyna Murek-Woźny

 

Doradca zawodowy

 

Katarzyna Całuń-Sikora

 

Logopeda

 

Justyna Ziora

 


Szkoła Podstawowa Nr 45
41-907 Bytom
ul. Zakątek 20
tel./fax: (032) 386-76-38

Redakcja:
Administrator: Małgorzata Regulska-Abdallah; Redaktorzy: Klaudia Świtała, Joanna Kściuczyk